גננות בקלות מציגים: 
סדנת מופע אלומינצ'יק לגני הילדים
ועכשיו חדש איש רוח

ויזואל אלומינציק.jpg
WhatsApp Image 2021-11-04 at 19.13.33
WhatsApp Image 2021-11-04 at 19.13.33
press to zoom
WhatsApp Image 2021-11-04 at 19.13.34 (1)
WhatsApp Image 2021-11-04 at 19.13.34 (1)
press to zoom
WhatsApp Image 2021-11-04 at 19.13.34
WhatsApp Image 2021-11-04 at 19.13.34
press to zoom
IMG-20160503-WA0058_e
IMG-20160503-WA0058_e
press to zoom
IMG-20160407-WA0037
IMG-20160407-WA0037
press to zoom
תמונה4
תמונה4
press to zoom
תמונה2
תמונה2
press to zoom
אלומינצ'יק.jpg

סדנת מופע עם היוצר הרב-תחומי אילן עזריאל

אילן עזריאל, היוצר והמנהל האמנותי של המופע הבינלאומי "אלומיניום" ושל המופע לכל המשפחה "אלומיני במוזיאון" - מגיע אל הגנים ופוגש את הילדים פנים אל פנים!

אלומינצ'יק – סדנת מופע חווייתית לילדי הגן, המאפיינת את דרכו הרב תחומית והייחודית של האמן והיוצר אילן עזריאל. הסדנה משלבת מופע אינטראקטיבי קצר ופעילות המבוססת על תהליכי יצירתו של עזריאל לאורך העשורים האחרונים.

 

על האומן

עזריאל החל דרכו כרקדן בתיאטרון המחול "ענבל" ובלהקת המחול הקיבוצית, וכיוצר של מופעים בינתחומיים עמם הופיע בארץ ובעולם, שהבולט בהם הוא המופע הבינלאומי "אלומיניום", אשר כבש למעלה ממיליון צופים ברחבי העולם. לאחרונה התווסף לרשימת היצירות גם "אלומיני במוזיאון" – מופע סוחף לכל המשפחה המציג בימים אלו ברחבי הארץ. ב-2015 יצר עזריאל, יצר עזריאל, בשיתוף עם קבוצת "אלומיניום" ומוזיאון המדעטק בחיפה, את תערוכת "טיוביקס" – המעברים הסודיים של החיים, שזכתה להצלחה רבה בקרב המבקרים.

באלומינצ'יק מתוודעים הילדים אל עולם החומר, הדמיון והיצירה, תוך צפייה במופע האינטראקטיבי "גלגולו של צינור", ונטילת חלק בהפיכתם של חפצים ליצורים חיים, בדרכים שונות ומפתיעות.

דרך המופע שומעים הילדים על המושג שימוש חוזר, מקבלים רעיונות לשימוש נוסף באביזרים ובחפצים שנזרקו, ומצליחים לראות בצינור פשוט גם דברים אחרים ומפתיעים.

■ אורך הפעילות כ-45 דקות ■  הפעילות מיועדת לגילאי הגן ומתאימה לעד 70 ילדים ■ הפעילות מתקיימת בגן הילדים, ודורשת הכנה מוקדמת של כ-15 דקות בארגון המרחב של הגן

חדש!!! מופע אינטראקטיבי לילדים 

18 שנים אחרי פריצת המופע הבינלאומי המצליח "אלומיניום" בפסטיבל ישראל, מעלה היוצר הרב-תחומי אילן עזריאל מופע חדש ומפתיע המיועד לילדים: "איש רוח".

במופע "איש רוח", כמו במופעיו הקודמים ("אלומיניום", "אלומיני במוזיאון" והמופע לילדים "אלומינצ'יק") -

לוקח עזריאל את הילדים למסע חווייתי בעולמו הדמיוני. הפעם אילן הוא ילד מיוחד וחולמני, שמנסה ביחד עם חבריו לשמור על כדור הארץ מפני הצפתו בשקיות פלסטיק, שפוגעות בין השאר גם בבעלי החיים הנמצאים בים.

באמצעים שונים ומשונים מפגיש עזריאל אובייקטים דוממים עם זרמי אוויר, עד שהם משנים את צורתם, מתעופפים, הופכים ליצורים חיים וכובשים את הרחבה בסערה. לצורך כך נעזר עזריאל במגוון של מפוחי אוויר ובאלמנטים המייצרים משבי רוח, באמצעותם הוא עושה שימוש חוזר בשקיות וביריעות פלסטיק שנזרקו לפח, וגורם לילדים לראותם מזווית חדשה ומקורית. במופע עולות נקודות למחשבה בנושא קיימות ואקולוגיה, ומשולבים בו שיתוף של הילדים וכמובן הרבה הומור וחדוות יצירה.

עזריאל החל דרכו כרקדן בתיאטרון המחול "ענבל" ובלהקת המחול הקיבוצית. ב-2003 יצר את המופע הבינלאומי "אלומיניום", שעלה בבכורה בפסטיבל ישראל בירושלים ומאז כבש למעלה ממיליון צופים ברחבי העולם. ב-2015 יצר עזריאל, בשיתוף עם קבוצת "אלומיניום" ומוזיאון המדעטק בחיפה, את תערוכת "טיוביקס" – המעברים הסודיים של החיים, שזכתה להצלחה רבה בקרב המבקרים. לאחר מכן התווסף לרשימת היצירות של עזריאל גם "אלומיני במוזיאון" – מופע סוחף לכל המשפחה המציג עד היום ברחבי הארץ. 

החל מ-2016 מופיע עזריאל בגני הילדים ברחבי הארץ עם סדנת המופע המצליחה "אלומינצ'יק", ובעקבות האינטראקציה המפרה עם הילדים נולדו הרעיונות למופע החדש - "איש רוח".

אורך המופע כ-50 דקות ■ המופע מתאים לילדים בגיל 3-10 ■ כמות קהל: עד 70 איש          המופע בחלקו הוא אינטראקטיבי ולכן חייב להתקיים בתוך חלל סגור כשהקהל יושב בצורת ח' חללים אפשריים: סטודיו / ספריה / כיתה / גן ילדים וכיו"ב

עלויות:

מחיר המופע הוא תלוי בכמות הילדים ובמיקום הגן הצעה מסודרת תינתן טלפונית לאחר הזנת פרטים לחזרה

עלויות ודרכי תשלום:

  • יסגרו מול נותן השירות

:הערות נוספות

  • מדיניות ביטולים בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן

לצורך הזמנה וקבלת פרטים נוספים 

אנא מלאו את פרטיכם המלאים ולחצו על כפתור לסיום 

לאחר מכן פרטיכן יועברו לספק השירות והוא יצור עימכן קשר

 

התשלום הינו ישירות לבית העסק    -  ההצגה מועברות ע"י אילן עזריאל -   מדיניות ביטולים בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן

גננות בקלות אין כל אחריות על המוצר והיא רק גורם מתווך בין הרוכשים לבית העסק וכל בעיה או טענה תהיה מול בית העסק בלבד!
בית העסק (ולא גננות בקלות) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו. גננות בקלות הינה גורם מתווך בלבד. ט.ל.ח